TR EN

Medikal Maskeler

Kullanıcılar için mümkün olan en iyi filtre performansına sahiptir. Yüze uyumlu kullanımı ile soluk alıp vermeyi kolaylaştırır. Non-steril, tek kullanımlık ve cildi tahriş etmeyen özelliktedir. Kokusuzdur.Fiber glass, Lateks ve diğer alerjik maddeleri içermez.Kolay nefes alınabilir, bakteri filtrasyonu içerir. Hijyeniktir.

 

Tek Kullanımlık TULUM

Kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı,beli,paçası ve kol ağızı lastikli, önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır kilitli olup kendiliğinden açılmaz. Toz ve sıvı geçirmez koruyu tulum olarak tercih edilmektedir.

Hava geçirgen,su itici,alev geciktirici,partikül geçirmez,bakteri oluşturmaz,hafif ve yumuşaktır.İstediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Her alanda kullanabilirsiniz. Genelde İlaçlama ve boya tulumu olarak kullanılmaktadır

 

 

Boneler

Hiçbir yerde bulamayacağınız güzel ve özel desenli Doktor bonelerini sizlere ulaştırıyoruz. Yıkanabilir-Dayanıklı-100% Koton bonelerin fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Bonelerde de kalite ön planda olmalıdır,

 

Ceset Torbası

İstenilen ölçülere göre her türlü Ceset Torbası bulunmaktadır . Ceset Torbası kenarları dikişsiz; yapıştırmalı olarak üretilmektedir. Ceset Torbalarında değişik kalitelerde bütçenize göre fiyat seçenekleri mevcuttur.

 

Galoş

Galoş, bone, maske, kolluk, önlük ve her türlü medikal tıbbi malzeme imalatı ile siz müşterilerimize kusursuz hizmet vermek amacındayız. Galoşlar; Tıbbi alanlarda , Sağlık ve güzellik salonlarında , Çocuk evlerinde kullanabilirsiniz.

 

Koruyucu Kolluklar

Doktorlar, hemşireler ve her türlü hijyenik medikal koruyucu kolluk ihtiyaçlarınız Aytel Medikal 'de. Sağlık standartlarına uygun olarak medikal korucu kolluklar, dayanıklı ve lastiği ile kol hatlarına uyum sağlar.

 

Çarşaf-Kılıf

Medikal, yatak için çarşaf, kılıf ve de yatak altı örtüsü ürün gruplarını müşterilerden gelen taleplere göre şekillendirmekte ve zamanında teslimata özen göstermektedir.

 

Yatak Altı Örtüsü

Çarşaf kılıf ve de yatak altı örtüsü ürün gruplarını müşterilerden gelen taleplere göre şekillendirmekte ve zamanında teslimata özen göstermektedir .

 

Tek Kullanımlık Cerrahi Setler

Steril, tek kullanımlık cerrahi kıyafet ve cerrahi setler, Hasta önlükleri ve pediatrik önlükler.

 

Dil Çubuğu

Doktorlar, hemşireler ve her türlü hijyenik medikal ihtiyaçlarınız Sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanan dayanıklı, tek kullanımlık tahta, dil, geniz, boğaz bölgesine için kullanılan çubuklardır.

Uzman Diyetisyenler

Uzman Diyetisyenler

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

İNCELE
Yerinde Müdahale Ekibi

Yerinde Müdahale Ekibi

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

İNCELE
Solunum Ürünleri

Solunum Ürünleri

Zengin Medikal üretim tecrübemizden yola çıkarak, kritik bakım ve anestezi için yüksek kaliteli, yenilikçi cihazlar ve tek kullanımlık tıbbi ürünler sunmayı ve insanların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz.

İNCELE